tel. (+48) 601 _193 878
tel. (+48) 669 _527 821

O nas

Firma Desicco rozpoczęła działalność w roku 2009. Nasza Oferta stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie rynku w zakresie specjalistycznych usług budowlanych.

Ocenia się, że w Polsce prawie 65% budynków ma więcej niż 70 lat i wymaga aktywnych działań zabezpieczających.

Podstawowe problemy techniczne zarządców i gospodarzy obiektów związane są z niesprawnościami izolacji, a w konsekwencji z nadmiernym zawilgoceniem budynków i lokali.

Powszechna termomodernizacja w połaczeniu z niesprawnościami instalacji wentylacyjnej  oraz brakiem właściwej eksploatacji lokali spowodowały, że problem zawilgocenia dotyka nawet nowo wznoszonych obiektów.

Współczesne tempo budownictwa powoduje pozostawanie w budynkach znacznych ilości wilgoci technologicznej oraz wiąże się z występowaniem wielu błędów  wykonawczych.
W końcowym efekcie pojawia się nam problem zawilgocenia, a w konsekwencji zagrzybienia obiektów z jego wszystkimi konsekwencjami technicznymi i zdrowotnymi.

Dla wszystkich prac remontowych i modernizacyjnych prowadzonych na starej substancji mieszkaniowej elementem kluczowym jest wzmocnienie konstrukcji. Efekt ten można osiągnąc za pomocą robót klasycznych i pracochłonnych lub poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii z szerokim zastosowaniem przyjaznych dla środowiska środków oferowanych przez nowoczesną chemię.

Dysponujemy kadrą pracowników posiadających wykształcenie oraz wiedzę praktyczną i teoretyczną, poświadczoną odpowiednimi uprawnieniami, certyfikatami i dyplomami.

Wszystkie prace wykonujemy przy zastosowaniu nowoczesnych urządzeń i maszyn. Stosowane materiały i technologie pochodzą od producentów profesjonalnej i sprawdzonej w praktyce chemii budowlanej, takich jak: Schomburg, Remmers, Deitermann, Sika czy Drizoro.